Tıkalı gider açma hizmeti sunan Kral tesisat çözümleri robotla ve kameralı tıkanıklık açma cihazları ile gider açma işlemi yapmaktadır.

Kesinlikle sizlerin de başına bir kaç kez gelen mutfak ve banyo gideri tıkanıklığı evde veya iş yerinde kendi yöntemlerinizle açabilirsiniz. Fakat denediğiniz pompalama yöntemi ve kimyasal açıcılar sayesinde ortadan geçici olarak kaldırılmıştır.

Fakat daha çok büyük sorunlar ve  evinizi su basmasına kadar gidecek büyük problemler çıkar. Sizinde ne tarz yardımlar alabileceğiniz hakkında bilginiz olduğuna dair şüphelerimiz bulunmaktadır.

tesisat sektöründe bu konularda yapılan bir çok gelişme tamamen müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiş olup  kırmadan ve dökmeden noktasal çözümler ortaya çıkmaktadır.

Evlerimizin en çok kullanılan bölgesi şüphesiz ki mutfaklarımız ve banyolar dır.

Burada da lavabolar ve buna bağlı tıkanıklıklar oldukça sıkıntılı bir sürece girmenize neden olacaktır.

Tıkalı Gider Açma Robotla ve Kamera ile Tespit

Özellikle sabun sularının zamanla katılaşarak gider borularında lavabo tıkanıklığı olmaktadır.  Tıkanıklık yaratmasının yanı sıra sıklıkla mutfaklardaki lavaboların yağ ve yemek atıkları yüzünden donup katılaşarak geri tepmelere neden olabilecek sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Özellikle yaz aylarınca çok kötü kokular gelmesine neden olan bu tıkanıklıklar kurtulabilirsiniz.  Market ve nalburlarda temin edebileceğiniz lavabo açıcı adını verdiğimiz kimyasal maddelerle çözüm sağlayabilirsiniz.  Belki de pompa yardımıyla geçici süre açılabilir fakat bu demek değildir ki gider borularınız tüm pisliklerden arınmış ve ilk günkü gibi temiz haldedir.

İşte bu yüzden korkmadan profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Çünkü artık bu sorunu çözmek için mutfak ve banyo lavaboları kırmaya gerek yoktur. Artık gelişen teknolojik cihazlar ve buna bağlı sektördeki kalifiye elemanlar tüm problemlerinizi mümkün olan en kısa sürede tespit ederek tıkalı lavabo açma konusunda marifetlerini göstermektedirler.

Artık gelişmiş sistemler sayesinde borunun içinde ne tür bir tıkanma olduğu buna neyin sebep olduğu ve tarz bir çözüm önerisi getirileceği adım adım bellidir.

Bu hem sizlerin gereksiz şekilde saatlerce evde veya ofislerde vakit harcamanız önüne geçerken hem de su tesisat ustalarının işleri oldukça kolaylaşmıştır.

Tüm bu işlemler eski klasik kırma yöntemlerine göre çok daha uygun fiyatlarda olur. Müşterilerinin ekstra ücretler ödemesinin önüne geçmekle birlikte zaman tasarrufunun da günümüzdeki önemine vurgu yapmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir