Kırmadan aletle su kaçağı bulma işlemlerini yapan kameralı su tesisatçısı mı arıyorsunuz ?

Bir sabah uyandınız ve alt katınızda oturan komşunuz evinizden su aktığını söylediyse bilin ki evinizde su kaçağı problemi vardır.
Su kaçağı sorunu elde olmayan nedenlerle neredeyse her türlü yapıda kendini göstermektedir. Ev, iş yeri, okul, hastane, otel AVM gibi suyun geçtiği her yerde ortaya çıkan bu problem özellikle de tespit aşamasında sizleri oldukça uğraştırmaktadır.


Su borularından sızan sular

su sızıntısı kısa süre içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkacağından apartman dairelerinde meydana gelen problemlerde de zaman içerisinde müdahale edilmediğinde duvar diplerinden sızan sular alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacaktır.

Sizden kaynaklanan bir problemin ihmali nedeniyle evi berbat hale gelen komşunuz bu durumdan hiç hoşlanmayacak ve aranızda ciddi tartışmalar yaşanarak, komşuluk ilişkileriniz zedelenecektir.
İster yeni olsun, ister eski her türlü yapıda çeşitli nedenlerle meydana gelen bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Kaçağın Tamir Edilmesi ?
Tamir işleminden daha zahmetli olan tespiti yapacak olan firma ya da kişinin uzman belge sahibi olması gerekmektedir.
Sıradan sokak aralarında amatörce hizmet veren su tesisatçı ustaları sizlere kaliteli hizmet veremedikleri gibi daha fazla zarara uğratmaktadır.

Su boruları gözle görünmediğinden üzeri beton ve seramik ile kaplı olduğundan işi bilmeyen amatör su tesisatçıları tek tek seramik ve fayansları kırarak arızalı olan yere ulaşmaya çalışırlar.
İlkel yöntem olarak da anılan bu teknik günümüz teknolojisinde her ne kadar tarihe karışsa da işi bilmeyen amatör su tesisatçıları bu yöntemleri kullanarak sizleri zarara sokmaktadır.

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firma

Kral Tesisat  sizlere bir telefon kadar yakındır. En zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihaz ile tespit etmektedir.
Firmamızın alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisat ustaları teknolojideki gelişmeleri yakından takip eder ve hızla ayak uydurarak sizleri önemli işlemlerden kurtarmaktadır.

Firmamız sessiz çalışan akustik dinleme adlı cihaz ile sizlere hizmet verdiğinden bu işlemden ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymamaktadır.

Sizlere verdiği bütün hizmeti % 100 garantili bir şekilde veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir