Su kaçağı İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamızı her türlü tespit ve tamir işlemi için arayabilirsiniz.


Çeşitli nedenlerle ortaya çıkan su kaçağı problemi son zamanlarda ev, iş yeri, okul, hastane dinlemeksizin her türlü yapıda meydana gelmeye başlamıştır.

Eski binalarda kullanılan su borularının eskimesi sonucu ortaya çıkan bu sorun yeni binalarda da kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle sık sık yaşanmaktadır.
Su kaçağı sorunu

kısa süre içerisinde evinizdeki duvarlarda kabarma, şişme, küflenme, dökülme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturasında artış gibi sorunlar oluşturacağından erken müdahale edilmesi gerekmektedir.

Tespit işlemi

tamir işleminden daha zor olan bu problemde alacağınız uzman yardımın da önemi büyüktür.
Tek başınıza başa çıkamayacağınız bu sorunlarının tamiri için alanında uzman tesisatçı ustalardan yardım almanız gerekmektedir.
Eskiden uzun ve zahmetli geçen sorunların tamamı günümüzde oldukça basit bir hâl almıştır.

Gelişen ve her geçen gün ilerleyen teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı bulmak artık çok kolay!

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi bu problem karşısında da sizlerin yanında yer alarak, dakikalar içerisinde % 100 garantili hizmet sunmaktadır.
Eskiden hatırlayacağınız üzere en basit su tesisatı sorunlarında bile günlerce süren kırma ve dökme işlemleri yapılırdı.

Üzeri beton veya fayansla kaplı olan su borularına ulaşmak için evvela üzerindeki betonlar kırılırdı, rastgele kırılan yerlerde çoğu kez sağlam olan su boruları da kırılır ayrıca kırılan yerlerde oluşan molozların atılması yeniden tamiri ve temizlik işleri gibi teferruatlar özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

İstanbul su tesisatçı

firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere hızla ayak uydurarak sizleri bütün bu problemlerden kurtarmaktadır.
Akustik dinleme diye adlandırılan ve ses çıkarmadan çalışan bu cihaz arızalı olan yeri noktasal olarak tespit ettiğinden ustalarımız tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüterek bir veya iki seramiğin altından tamir işlemini tamamlamaktadır.
Firmamız sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı da sunarak, garanti vermektedir.  
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir