Sertifikalı su tesisatçısı İstanbul gibi büyük kentlerde artan nüfus beraberinde birtakım sorunları da getirmektedir.
Nüfus artışının en önemli sorunların biri de barınma ihtiyacıdır.
Barınma ihtiyacını ortadan kaldırmak için yapılan inşaatlar zaten yetersiz olan su tesisatı sistemine daha fazla zarar vermektedir.
Elde olmayan nedenlerle meydana gelen su tesisatı sorunları yapı sistemi içerisinde ortaya çıkan oldukça can sıkıcı bir meseledir.

Su kaçak Problemleri ?
Özellikle de su kaçağı probleminde yapılan zahmetli tespit işlemlerinden dolayı neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.
Su kaçağı problemi yer altında kalan su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu ortaya çıkar ve sizleri oldukça güç duruma sokmaktadır. Su borularından sızan suların zaman içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkması sonucu ortaya çıkmaktadır.
Su kaçağı Öncesinden de anlamanızın birkaç farklı yolu vardır.
Erken müdahale edilmesi gereken bu problemleri tamir edecek firma ya da ustanın da kullanacağı yöntem oldukça önemlidir.
Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı günlerce süren kırma dökme işlemi günümüzde yaşanan teknolojik ilerlemeler dolayısıyla tarihe karışmıştır.

Ancak işi bilmeyen amatör sokak tesisatçıları hâlâ bu tekniği kullanarak sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zarara uğratmaktadır.

Eskiden yapılan bu işlem sonucu ortaya çıkan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi işlemler özellikle de ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.
Firmamız yukarıda saydığımız zahmetli işlemlerin tamamından sizleri kurtararak yepyeni bir yöntem sunmaktadır.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji beraberinde birtakım kolaylıkları da getirmiştir. Son dönemlerde özellikle de su tesisatı sektörü için üretilen cihazlar herkese derin bir nefes aldırmıştır.

Firmamızın Su Tesisatçılığı 
Noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi yapan cihazlar sayesinde eskiden günlerce hatta haftalarca süren işlemlerin tamamı dakikalar içerisinde yapılmaktadır.
Su sesine karşı duyarlı olarak geliştirilen ve ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adlı cihazı kullanan uzman sertifikalı ustalarımız, akustik dinleme ile noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek bir ya da iki seramiği kırarak tamir işlemini sonlandırmaktadır.
İletişim bölümünde yazan telefon numaralarından ulaşabileceğiniz firmamız sizlere aynı  gün içerisinde servis imkanı sunmaktadır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir