Pimaş açma kırmadan robotla ve kameralı pimaş açma cihazları ile tıkanıklıkları hemen açıyoruz.

Tıkalı Pimaş Nasıl Açılır ?

Modern cihazlar ve uzman personeller sayesinde her su tesisatı probleminde olduğu gibi tıkalı pimaşlarda da oldukça kolay ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

Öncelikle pimaş nedir sorusuna cevap vermek gerekirse kısaca; küvet, lavabo ve umumi tuvalet gibi atık suların gittiği boru olan pimaş, kanalizasyon ile köprü görevi kuran en önemli kısımlardan birisidir. Kirliliğe bağlı olarak sık sık tıkanan bu bölge, çöpe atılması gereken bazı maddelerin gider borusundan atılması sebebiyle, pimaşlarınızın çok kısa sürede tıkanmasına sebebiyet verecektir.

Tuvalet havlu ve kağıtlarının buradan atılması, banyo yaparken dökülen saçlar, sabun sularının katılaşarak donması gibi akla gelebilecek birçok faktör pimaş tıkanması problemini ortaya çıkartabilir.

Su tesisatının temiz su borularından da önemli kısmı olan pimaşlar geri tepme gibi durumlardan dolayı evinizde kötü bir koku bırakabilir. Hatta alt komşularınıza da gözle görülür biçimde hasarlar bırakabileceği gerçeğiyle de yüzleşmeniz gerekebilir.

Eski usul tesisatçılar muhtemelen teknolojik cihazlara sahip olmaması nedeniyle pimaşınızı kırmayı ve değiştirmeyi önerirler. Bu tamamen kendilerinin yeniliklerden geri kalması sebebiyle ellerinde gerekli ekipmanlara sahip olmamalarının bir tezahürüdür.

Artık teknolojiye ayak uyduran kurumsal firmalar, özel cihazları sayesinde sorun bulunan kısımlara sizin bile inanamayacağınız hız ve kalitede müdahaleyi gerçekleştireceklerdir.

Pimaşlarınıza en ufak zarar vermeden sahip olduğu cihazlar ile kontrol altına alacak ve ilk günkü temizlik ve sağlamlığa dönmesi adına tesisatına gerekli müdahaleleri yapacaktır.

Tıkalı pimaş açılması konusunda profesyonel ekiplerle çalışmanız hem sizin hemde su tesisat sisteminiz için kötü sonuçlardan uzak durmanızı sağlayacaktır. Kırmadan robotla pimaş açma servisimiz 99 tl.

Pimaş Açma İstanbul Servisi

Kırmadan Pimaş Açma

Özel Cihazlar ile Pimaş Nasıl Açılır ?

Pimaş  atık suların kanalizasyona aktarılmasındaki köprü görevini gören borudur.

Aslında bir marka ismi olan pimaş zamanla kalıplaşarak ismini bu borulara verecek hale gelmiştir. İlaveten yağmur sularının uzaklaştırılması amacıyla da kullanılır.

Tesisatlarda karşılaşılan en çok sorunlu bölgenin başını çeken bu borular özellikle çöpe atılması gereken atıkların atık su borularından atılması.

Yağmurla birlikte yaprak ve tozların çamur haline dönmesi gibi birçok sebeple tıkanıp işlevini yitirebilir.

Oldukça maliyetli olduğunu düşündükleri için gerekli teknik ekipmanları ellerinde bulundurmayan firmalar mutlaka sizlere tesisatların komple değişmesi gerektiğini söyleyebilirler.

Bunun en geçerli sebebi kırma dökme işleminin daha kolay gelmesi ve firmalara ekstra maliyette teknik ekipman masrafı yapılmamasıdır. Artan teknoloji, yapılan yenilikler kırmadan pimaş açma olanağı sağlamaktadır.

Profesyonel ekipler, kameralı sistemleri sayesinde pimaşların içine girerek sorunun olduğu bölgeye ulaşabilmektedir. Tüm bunlar yapılırken de en ufak kırma, dökme işlemine ihtiyaçları olmaz.

Mini robotları sayesinde pimaşı tıkayan atıkları parçalayarak problemin ortadan kalkmasını sağlar.
Kral Tesisat güvencesiyle yaptığımız tüm işlemler 12 ay süresince garantili olup eğer tekrar sorun çıkması halinde ücretsiz servis desteği vermekteyiz.Kanal açma hizmeti de vermekteyiz.

Klozet Açma Video

Kameralı Pimaş Açma Teknikleri

Rekabet eden firmalar artık en güncel cihazları çıktığı günden itibaren takip ederek şirket bünyelerine katmayı istemekte her daim bir adım önde olmak adına birbirleriyle yarış içine girmektedirler.

En çok kafa kurcalayan su tesisatı sorunlarından biri olan gider açma ve temizleme artık günümüz çağında üstesinden kolaylıkla gelinebilecek bir problemdir.

Tıkanan gider borusundaki bölgeyi özel kameralı cihazlarıyla bulan makineler en ufak bir kırma işlemine dahi gerek duymadan oldukça rahat bir şekilde kontrol altına alabilir.

Eski klasik sistemlerin çok eski zamanlarda kaldığı günümüzde su kaçakları gibi gider açma teknikleri de artık profesyonel kurum ve firmalar tarafından hiç zorlanmadan çözüme ulaştırılabilir.

Yoğun kirli sular ve bilinçsiz şekildeki yapılan atıklar ne kadar temiz olursa olsun gider yollarınızın çok kısa sürede kapanmasına ve tıkanmasına sebebiyet verecektir.

Eğer sizlerinde sürekli tıkanan giderleriniz var ise pompalama ile kalıcı bir çözüm bulmanız beklenemez.

Bu konuda gerekli referanslara sahip, yüksek kalite ekipmanlara sahip firmalar siz ne olduğunu anlamadan probleme kalıcı çözümü sunacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir