Cihazla kırmadan noktasal kombi su kaçağı bulma işlemleri yapan tesisatçı firma.

Kombi su mu eksiltiyor ?

Her geçen gün gelişen teknolojik cihazlar birçok sektörde olduğu gibi su tesisatı sektöründe de önemli gelişmelere imza atmıştır.
İstanbul su tesisatçı firmamız eskiden zahmetli ve masraflı geçen bütün işlemleri kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak halka rahat bir nefes aldırmaktadır.
İstanbul gibi büyük kentlerde son zamanlarda artan inşaatlar ve nüfus beraberinde birtakım problemleri de getirmiştir.
Eskiden daha çok eski binalarda ortaya çıkan sorunlar artan nüfus ve buna bağlı olarak yapılan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da baş göstermeye başlamıştır.
Yeni yapılan binalarda su tesisatı sorunun ortaya çıkmasındaki temel neden kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da tesisat sistemi çekilirken yapılan yanlışlıklardır.


Elde olmayan nedenlerle gün yüzüne çıkan ve sizleri bir hayli masrafa sokan kombi su kaçağı problemi neredeyse herkesin başından geçmiş olan bir problemdir.

Kombi Su kaçağı nedir? Kombinin Nerelerinde görülmektedir?

Su borularının kullanıma bağlı olarak deformasyona uğraması beraberinde su sızıntısını getirmektedir. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkmasına ya da duvar diplerinden alt katınızda oturan komşunuzun evine sızmasına su kaçağı denir.
Son zamanlarda eski yeni ayırt etmeksizin her türlü yapıda baş gösteren bu problem daha çok, banyo, mutfak ve banyo gibi alanlarda görülmektedir.


Kombi Su kaçağı bulma

Bu problemin tamir işlemi tespit işleminden daha basittir. Tek başınıza tamir edemeyeceğiniz bu sorunun tespiti için alanında bilgi ve deneyim sahibi ustalardan yardım almanız gerekmektedir.
Eski usul yöntemler ile evinizi baştan aşağıya kıran ve sizleri zor durumda bırakan kişi veya firmalardan uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır.

İstanbul su tesisatçı firmamız en zorlu sorunları bile teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tespit etmektedir.
Teknolojik cihazlar ile bilgi ve deneyimini harmanlayan ustalarımız, sizleri kısa süre içerisinde zahmetli sorunlardan kurtaracaktır.

Kaçak Bulmada Lider Tesisat Firması 

Geniş kadrosuyla aynı gün içerisinde bütün ilçe ve semtlere hizmet götüren firmamız, tespit ettiği arızalı olan su borusunu titiz bir çalışma sonucu bir veya iki fayansın altını kırarak tamir etmekte ve sizlere % 100 garanti vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir