Kırmadan tıkanıklık giderme işlemlerini robotla kameralı cihazlarımızla tıkanıklığa sebep olan cismi noktasal olarak tespit ederiz. Sonrasında tıkanıklığı açarız. Bunun için bizimle iletişime geçiniz. En uygun tıkanıklık açma fiyatları konusunda doğru tek adres..

Banyo ve mutfak gibi günlük kullandığımız ve zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu alanlardaki su tesisatı sorunları yaşamı zora sokuyor. Bu gibi sıkıntıların çözümünde firmamızdan teknik destek almalısınız.

Tıkanıklık açma işlemi profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır.

Neden ?

Profesyonel firmalar cihazlara sahiptir. Yüksek onarım maliyeti ve zaman kaybından sizi korurlar. Mahalle su tesisatçısı bu cihazları bulundurmadığından  Banyo veya mutfağı kırarak tıkanıklığı arayacaktır. Buda dediğimiz gibi ciddi onarım masrafları demek.

Pimaşlar Neden Tıkanıyor ?

Su giderlerinden göndermiş olduğumuz atık sular sebebi ile pimaş yüzeyinde kirlenme olmaktadır. pimaş boru içleri pislikten hareket edemez ve  değişim gerçekleşir.

Banyo ve mutfak ve daha fazla olarak tuvalet giderlerinden yanlışlıkla veya bilerek gönderilmiş yabancı cisimler nedeni le tıkanmaktadır. Pimaş tıkanması sıklıkla rastlanılan bir durum değildir.

Bu tıkanmalar çoğunlukla  insanların yaptığı hatalar sebebi ile gerçekleşmektedir.

Pimaş Tıkanmaması İçin Önlemler ?

  1. Yabancı cisim bırakılmamalı(Peçete,Sıvı yağ,Bez)
  2. Düzenli olarak pimaş temizliği yapılmalı (En az 2 yılda 1)
  3. Su giderleri döşeme işlemi yapılırken Geniş pimaş kullanılması
  4. Yemek artığı kesinlikle atılmamalı yemek artığı bırakılan su giderleri çabuk tıkanmaktadır.

 

Kırmadan Tıkanıklık Giderme Uzmanı

Tıkanıklığa sebep olan cisim teknolojik kameralı tespit cihazları ile noktasal olarak tespit edilir. Kesinlikle kırmadan tıkanıklığa sebep olan o cismi olduğu yerden çıkartırız. su kaçağı tespiti işleminde olduğu gibi  pimaş ve logar açma işlemlerinde tüm İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık nerede olursa olsun kırmıyoruz. logar tıkanıklığı banyo lavabo gideri tıkanıklığı,duşa kabin gider tıkanıklığı artık kırılmadan açılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir