Kırmadan su kaçağı bulma işlemini cihazla noktasal olarak yapan firmamız en uygun fiyatları ve kaliteli su tesisatçı ustaları ile İstanbul’da hizmet vermektedir.

Su kaçağı belirli nedenler ile ortaya çıkar. Dikkatsiz yapılan su tesisatı döşeme işlemlerinde zamanla sızıntı oluşacak ve ev veya iş yerinize su basacaktır.

 

Kullanılan kalitesi düşük ve maliyet düşürmek için yapılarda genellikle müteahhit firmaların kullanmış olduğu ucuz su borusu. Ve yine işin ehli olamayan su tesisatçı kişilere bu işlemleri yaptırmaları bu sorunu ortaya çıkarmaktadır.

Hemen firmamızla iletişime geçerek su kaçağı tespiti için randevu talep edebilirsiniz.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarım ?

su-kacagi-tespitiSu kaçağı oluşan alanı gözle göremiyorsanız bir kaç kolay yöntemle bu sorunu anlayabilirsiniz.

  • Tüm Musluk ve vanaları kapatın.
  • Su saatiniz açık konumda olsun.
  • Su saatiniz dönüyorsa şebeke suyu hattınızda bir su kaçağı vardır.
  • Şebeke suyu kaçakları gözle görülemeyen ve büyük tahribat oluşturabilecek su  kaçaklarıdır. Bunu sizin onarma durumunuz düşüktür.   Mahalle su tesisatçısı bu sızıntıları bulmak için tahmini bir işlem yapar ve kırma dökme yoluna girer.    Firmamız su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak bulur.    Tadilat gerektirmeden su kaçağını onarır. Cebinizden yüksek maliyet çıkmadan su sızıntılarından sizi kurtarır. Üstelik onarım sonrası 1 yıl garanti verir. Mahalle su tesisatçısı ise sizi batırır diyebiliriz. 🙂
  • Su Saati Dönmüyorsa: Büyük bir ihtimalle pis su tesisatında su kaçağı vardır. Su gideri hatlarının kameralı tıkanıklık açma cihazı yardımı ile kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Biz su kaçağı arama işlemlerimizde genellikle 2 Yöntem Kullanmaktayız. Su kaçağı arama yöntemleri arasında oldukça fazla yöntem bulunur. Bardakla arayandan detektörle arayana kadar çeşit çıkarabiliriz.

Biz Su Sızıntılarını Bu Yöntemlerle Buluyoruz..

  1. Akustik Dinleme Cihazı ile Kaçak Bulma: Akustik dinleme cihazı temiz su tesisat borularındaki su kaçaklarını bulmak için kullanılan tespit cihazıdır. %99 oranında doğru sonuç vermektedir.
  2. Kamera ile Su Kaçağı Bulma: Genel olarak pis su tesisatı su sızıntılarında kullanırız. Pimaş içi çökme çatlama gibi sorunları net olarak görebilir ve onarabiliriz.

 

 

Kral Tesisat Kaçak Tespiti Videosuna Göz Atın !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir