Kırmadan su kaçağı bulma işlemleri hakkında bilgi verdiğimiz sayfada bu işlemler nasıl yapılır ?

Kaçak Tespit Cihazları nelerdir ?

Su kaçağı Tamiri gibi tespit süreci işlemleri yer almaktadır.

Ev, iş yeri, okul, hastane, AVM gibi yapıların tamamında ortaya çıkması muhtemel olan su tesisatı problemi içerisinde en çok görülen sorun su kaçağıdır.

Eskiden elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı oldukça uzun ve meşakkatli geçen tespit işlemi neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmişti.
Yetersiz kalan teknik donanımlar nedeniyle en ufak bir su kaçağı probleminde bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı.
Daha çok eski yapılarda görülen bu sorunlar, son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları yüzünden yeni binalarda da görülmektedir.

Kalitesi düşük su boruları ya da yanlış tesisat sisteminin çekilmesi sonucu ortaya çıkan bu problem özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası gelmiştir.
Rastgele yapılan kırma dökme işlemi nedeniyle, kırılan yerlerin altında çoğu kez sağlam olan su boruları da zarar görür ve daha tespit işleminde bile yaptığınız masraflar katlanırdı.
Ayrıca kırılan yerlerin altında oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar özellikle ev hanımlarının günlerce hatta haftalarca sokağa çıkmasını engelliyordu.

Su kaçağı sorunu nasıl anlaşılır?
Çeşitli belirtilerden sonra gün yüzüne çıkan bu sorunu ne kadar erken fark edip müdahale ederseniz sizin için o kadar iyi olacaktır.
Ev ya da iş yerinizde su kaçağı olup olmadığını anlamanın birkaç kolay yöntemi vardır. Örneğin, duvarlarda ıslaklık, kabarma, şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş y ada su faturalarında ciddi bir artış varsa evinizde bu sorun baş göstermiş demektir.
Yukarıda saymış olduğumuz belirtilerden birine bile denk geldiyseniz vakit kaybı yapmaksızın firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Firmamız teknolojinin son harikası olan cihazlar ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Her biri alanında uzman sertifikalı su tesisatçı ustalarımız akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile arızalı olan yeri noktasal olarak tespit eder üstelik tespit işlemini gerçekleştirirken tek bir seramiği dahi kırmaz.
Geniş kadrosu ile İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktadır.
Firmamız uygun fiyat politikası ile İstanbulluların en çok tercih ettiği firma haline gelmiştir.

Su kaçağı tamirini nasıl yaparım ? kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? gibi sorularla vaktinizi harcamayın. Firmamızı arayın kırmadan dökmeden garantili olarak kaçak tamiri yapalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir