Banyo gider tıkanıklığı açma hizmeti robotla açma geçmişten bu yana sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri olan banyo gideri  ve lavabo tıkanıklığı sorunlarını çözüyoruz.

Gider tıkandı ne yapayım? diye çare araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir.

Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz.

Bilinen en klasik yol, pompalama … 🙂

Kesinlikle hayatınızda sizlerin de başına gelen ve sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı banyo gideri ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularının değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir.

Banyo Gider Tıkanıklığı Açma Kırmadan Açılır !

 

Bu firmaların noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması nedeniyle başınızın oldukça ağrımasına neden olacaktır. Geleceğe dair sıhhi tesisatçılık ta artık cihazlar ve yepyeni teknikler sayesinde ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamıştır.

Peki, tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi?

 

Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.

Özel robotlar sayesinde pimaş ve gider borularında oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi gibi randımanlı hizmet vermesi adına açarız. Firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme gibi cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin döner alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir.

Geçmiş yıllarda yaşanılan su tesisatı problemlerinin tıkalı bölgeler ve su tesisat kaçakları olmak üzere %100 başarılı şekilde sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Kral Tesisat olarak geçmiş yıllara istinaden oldukça hatalı olan çözüm teknikleri geride bırakmış olup cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde ilk günkü kadar temizlikte su tesisatları ve gider yollarınız eski akışkan ve hızlı haline dönüştürülebilmektedir.

Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kesinlikle artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler.

Banyo Gideri Açma Nasıl Yapılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir